Velkommen til Kvål El-Installasjon AS

– din elektriker for hele Midt-Norge!

Kvål El-Installasjon AS har eksistert siden tidlig på nittitallet og holder til på Kvål i Melhus. Våre elektrikere tilbyr varierte tjenester innen elektro: blant annet elektroinstallasjon, sikringsskap, varmepumper, brann- og innbruddsalarm, landbruksinstallasjoner, porttelefon, termofotografering, enøkprosjektering, automasjon og ellers generelt alt du forventer av din elektriker.

Om du trenger elektriker i Midt-Norge – ta kontakt nå for en uforpliktende samtale med Kvål El-Installasjon AS!

 NE-logo2-e1453380403600 vi-har-laerling-logo1

Våre tjenester

Kvål El-Installasjon tilbyr et bredt spekter av tjenester innen elektro bl.a. elektroinstallasjon – alt du forventer av din elektriker!

Trenger du andre tjenester innen elektro, ta kontakt og få en befaring av Kvål El-Installasjon raskt og helt uten forpliktelse.

Referanser fra årene

Vi hos Kvål El-Installasjon AS har over årene hjulpet mange fornøyde kunder med våre tjenester. Under kan du se noen av resultatene i fra våre nyere prosjekter.

Møt elteamet

Vi er dine elektrikere for hele Midt-Norge!

Arild Eidem Telefon: 412 54 556 E-post: arild@kvalel.no Spesial kompetanse: Bolig/nærings kontroller

View details

Arne Engan Telefon: 483 23 800 E-post: arne@kvalel.no Spesial kompetanse: Brann og nødlys

View details

Anleggsleder

Arnt Skei Telefon: 450 07 012 E-post: arnt@kvalel.no Spesial kompetanse: Automasjon og varmepumper

View details

Andre Steinsvoll Telefon: 413 66 499 E-post: andre@kvalel.no

View details

Knut Morten Solbu Telefon: 450 07 016 E-post: knut.morten@kvalel.no Spesial kompetanse: Varmepumper

View details

Adrian Hammerås Telefon: 958 22 788 E-post: adrian@kvalel.no

View details

Tor-Arne Kvam Telefon: 483 27 688 E-post: tak@kvalel.no

View details

Stine Ranøyen Telefon: 908 07 790 E-post: stine@kvalel.no

View details

Robin Reitan Helgemo Telefon: 450 07 015 E-post: robin.helgemo@kvalel.no

View details

Olav Fagerås Telefon: 483 26 700 E-post: olav@kvalel.no

View details

Joachim Gjerstad Telefon: 481 99 365 E-post: joachim@kvalel.no

View details

Mathias Rønningsbakk Eid Telefon: 957 60 620 E-post: mathias@kvalel.no

View details

Einar Keiserås Telefon: 483 26 100 E-post: einar@kvalel.no

View details

Arne Ivar Jøraandstad Telefon: 934 03 506 E-post: arne.ivar@kvalel.no

View details

Jan Morten Skei Telefon: 957 64 331 E-post: jan.morten@kvalel.no

View details

Sekretær / Kontormedarbeider

Evy Langås Telefon: 905 02 626 E-post: evy@kvalel.no

View details

Driftsleder

John Eidem Telefon: 478 58 751 Spesial kompetanse: Verdensmester i hopp

View details

Service Leder

Tommy Trøan Telefon: 450 07 014 E-post: tommy@kvalel.no Spesial kompetanse: Varmepumper

View details

Ole Kristian Holthe Telefon: 414 96 218 E-post: ok@kvalel.no Spesial kompetanse: Ekom og termofotografering

View details

Kontakt oss for befaring

Vi står alltid klare til å hjelpe deg med dine prosjekter. Send e-post eller ring i dag!

Kontakt info

Addresse:
Kvålsvegen 179
7228 Kvål
Telefon:
728 52 700
Email:
firmapost@kvalel.no

Send en e-post